Приветствую Вас Гість | RSS

7. Урок 14.20 – 15.05

«  Квітень 2024  »

Разработчики

Школа… Наша домівка і наше життя.
Щодня ми заходимо в її відкриті двері. Заходимо зранку, коли в коридорах тихо і навчальні кабінети тільки прокидаються в очікуванні галасливої дітвори. Увесь день ми живемо з нею одним життям: учимо, виховуємо, турбуємося. Допомагаємо заглянути в майбутнє, зробити крок назустріч мрії. Увечері, коли у її стінах змовкає гамір і чути лише шепіт класної дошки та зітхання парти, ми закриваємо за собою шкільні двері, аби завтра знову повернутися…
А далі… далі нова зустріч з тими, заради кого йдемо до школи, знайомство з вами, нашими майбутніми вихованцями.
Ласкаво просимо у нашу школу, школу, яка стане дороговказом кожному, хто ступить на її поріг.
Ми чекаємо на вас!

Прийом дітей до 1 класу.

До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

• заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу,
    копію свідоцтва про народження дитини,
  • медичну картку встановленого зразка.

Що потрібно майбутньому першокласнику.

• Спортивна форма.
    • Спортивне взуття.
    • Альбом і фарби (гуаш або медові).
    • Пензлики для малювання (2шт)
    • Кольорові олівці та фломастери.
    • Кольоровий папір, кольоровий картон.
    • Ножиці із закругленими кінчиками.
    • Клей ПВА
    • Пластилін, дощечка із стеками.
    • Папка для праці (за бажанням).
    • Конструктор будь-який.
    • Зошити (10 в косу лінію, 10 в клітинку).
    • Обгортки для підручників та зошитів.
    • Папка для зошитів.
    • Пенал (2 ручки, простий олівець, лінійка, гумка)

Поради батькам майбутніх першокласників.

1. Найчастіше діліться з дитиною спогадами про щасливі миті свого минулого.
Початок шкільного життя - велике випробування для маленької людини. Цей момент легше переживається дітьми, у яких заздалегідь склалося тепле ставлення до школи. Таке ставлення складається з зіткнень з минулим досвідом близьких людей. Перегорніть разом з дитиною сімейний фотоархів. Це заняття винятково корисно для всіх членів сім'ї. Повернення до кращих миттєвостей минулого робить людину сильніше і впевненіше в собі. Ваші добрі спогади про шкільні роки, смішні історії зі шкільного життя і розповіді про друзів дитинства наповнять душу дитини радісним очікуванням.
2. Допоможіть дитині опанувати інформацією, яка дозволить йому не губитися.
Як правило, діти цього віку на питання: «Як звуть твою маму?» - Відповідають: «Мама». Переконайтеся, що ваша дитина пам'ятає своє повне ім'я, номер телефону, домашню адресу, імена батьків. Це допоможе йому в незнайомій ситуації.

3. Привчіть дитину утримувати в порядку свої речі.
Успіхи дитини в школі багато в чому залежать від того, як він вміє організовувати своє робоче місце. Ви можете зробити цю нудну процедуру більш привабливою. Заздалегідь підготуйте в сім'ї робоче місце дитини: нехай у нього буде свій робочий стіл, свої ручки і олівці (олівці доведеться на перших порах точити поки вам, дорогі батьки). Все це як у дорослих, але - особиста власність дитини! І відповідальність за порядок теж особиста, адже у дорослих так.

4. Не лякайте дитину труднощами і невдачами в школі.
Багато дітей цього віку непосидючі. Не всім блискуче даються читання і рахунок. Дуже багатьох важко добудитися вранці і швидко зібрати в дитячий сад. У зв'язку з цим цілком зрозуміло прагнення батьків попередити дітей про майбутні неприємності. «До школи не візьмуть ...»,« Двійки будуть ставити ...», «У класі засміють ...» У деяких випадках ці заходи можуть мати успіх. Але віддалені наслідки завжди плачевні. У моїй практиці був такий випадок. Дівчинка блискуче пройшла вступне тестування, а на питання: «Чи хочеш ти навчатися в школі?» Впевнено відповіла: «Ні!».